II tura rekolekcji dla lektorów

Rekolekcje dla kandydatów przed przyjęciem błogosławieństwa do pełnienia funkcji lektora odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie (ul. św. Barbary 41) w dniach 10-12 grudnia 2021 r.
Każdy uczestnik musi w dniu przyjazdu przedstawić pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych oraz duszpasterza (zgoda do pobrania >>tutaj<<). Koszt udziału w rekolekcjach 130 zł. Do zgłoszonych osób zostanie wysłana w poniedziałek (6 grudnia br.) wiadomość mail z planem i szczegółowymi informacjami o spotkaniu.

>>Pobierz MAPĘ DOJAZDU i PLAN<<

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek od godz. 18.00 i kończą się w niedzielę o godz. 15.00 uroczystą Mszą św. pod przewodnictwem ks. Bp. Andrzeja Przybylskiego, który udzieli nowym lektorom błogosłwaieństwa i wręczy księgę Pisma Świętego.

Uczestnicy rekolekcji powinni zabrać ze sobą: piseme zgody, śpiwór, Pismo Święte, notatnik, długopis, przybory toaletowe, lekkie obuwie, może być obuwie sportowe, oraz albę i białe cingulum Więcej informacji można uzyskać u własnego duszpasterza lub pod numerem tel.791887099 (ks. Paweł Wróbel).

 

Zapraszam rodziców i krewnych nowych lektorów oraz duszpasterzy na Mszę Świętą, podczas której Bp Andrzej Przybylski udzieli błogosławieństawa do pełnienia funkcji lektora. Uroczysta Eucharystia odbędzie się w niedzielę (12. grudnia 2021 r.) w kościele seminaryjnym (budynek WSD w Częstochowie, ul. św. Barbary 41) o godzinie 15.00.