Rekolekcje dla lektorów

Reolekcje przed przyjęciem posługi lektora odbęda się w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie (ul. św. barbary 41) w dwóch turnusach:

1) 26-28 listopada 2021 r. - (brak miejsc) region częstochowski i wieluński 

2) 10-12 grudnia 2021 r. - region radomszczański i zawierciański

Każdy uczestnik musi zgłosić swój udział przez >>FORMULARZ ZGŁOSZEŃ<< oraz w dniu przyjazdu przedstawić pisemną zgodę rodziców/opiekunów prawnych oraz duszpasterza (zgoda do pobrania >>tutaj<<).

Koszt udziału w rekolekcjach 130 zł.

>>Pobierz PROGRAM i MAPĘ DOJAZDU<<

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek od godz. 18.00 i kończą się w niedzielę o godz. 15.00 uroczystą Mszą św. pod przewodnictwem ks. Abp. Wacława Depo, który udzieli nowym lektorom błogosłwaieństwa i wręczy księgę Pisma Świętego.Szczegółowy plan spotkania zostanie zamieszczony na stronie oraz wysłany na adres email do uczestników.

 

Uczestnicy rekolekcji powinni zabrać ze sobą: piseme zgody, śpiwór, Pismo Święte, notatnik, długopis, przybory toaletowe, lekkie obuwie, może być obuwie sportowe, oraz albę i białe cingulum Więcej informacji można uzyskać u własnego duszpasterza lub pod numerem tel.791887099 (ks. Paweł Wróbel).

 

Zapraszam rodziców i krewnych nowych lektorów oraz duszpasterzy na Mszę Świętą, podczas której Ks. Abp Wacław Depo udzieli posługi lektoratu. Uroczysta Eucharystia odbędzie się w niedzielę (28. listopada.oraz 12. grudnia 2021 r. w kościele seminaryjnym (budynek WSD w Częstochowie, ul. św. Barbary 41) o godzinie 15.00.