WYNIKI i fotorelacja - Finał Mistrzostw LSO Archidiecezji Częstochowskiej w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Abp. Wacława Depo

18 marca 2023 r. odbył się Finał Mistrzostw LSO Archidiecezji Częstochowskiej w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Arcybiskupa Metropolity Częstochowskiego Wacława Depo. Do rywalizacji przystąpiło 12 najlepszych drużyn z naszej archidiecezji.Nasze posotkanie rozpoczeliśmy Euchatystią pod przewodnictwem Abp. Wacława Depo Metropolity Częstochowskiego. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkoew nagrody. Zawodnicy z drużyn, które uplasowały się na podium otzrymali medale i puchary oraz indywidualne nagrody i wyróżnienia dla zawodników w klasayfiakcji najlepszy zapodnik, strzelec i bramkarz. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce na boisku, zwycięzcami w swoich kategoriach okazały sie nastepujące parafie, które będą nas reprezentować na XVIII Mistrzostwach Polski LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC , które odbęda sie 26-27 czerwca 2023 r. w Gnieźnie (wiecej na: https://lso.archidiecezja.pl/bedziemy-gospodarzami-mistrzostw-polski/).

Szczegółowe wyniki turnieju znajdują się poniżej.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznych mistrzostw i ufundowali nagrody:

- J. E. Ks. Abp Wacław Depo Metropolita Częstochowski
- Wydział Ekonomiczny Kurii Metropolitalnej w Częstochowie
- Fundacja INSTYTUT MEDIÓW i Tygodnik Katolicjki NIEDZIELA


- Katolickie Radio FIAT

FOTORELACJA Z TURNIEJU DOSTĘPNA POD LINKIEM:

https://www.niedziela.pl/zdjecia/6593/Final-Mistrzostw-LSO-Archidiecezji