Wyniki diecezjalnych mistrzostw LSO

26 marca  2022 r. w Konpiskach odbył się finał Mistzrostw LSO w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Księdza Arcybiskupa Wacława Depo Metropolity Częstochowskiego.  Zawody rozpoczeliśmy Mszą świetą o godz. 9.00, w kościele parafialnym, następnie uczestnicy turnieju przeszli na halę sportową, gdzie gdbyły się zawody sportowe.
W turnieju wystąpiło 11 najlepszych drużyn z całej archichideicezji, które zwyciężyły w swoich kategoriach w rozgrywkach regionalnych. Mistrzostwa archidiecezji częstochowskiej wpisują się w  Mistrzostw Polski Liturgicznej Słuzby ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC.

W kategorii ministrant wygrała drużyna z parafii św. Jacka w Borze Zapilskim. W katategorii lektor młodszy wygrała parafia św. App. Szymona i Judy Tadeusza w Żarkach. Najlepsi w kategorii lektor starszy okazali się lektorzy z parafii Św. Maksymiliana w Radomsku. Te drużyny będą nas reprezentować na XVII Mistrzostwach Polski o Puchar KnC w Piłce Nożnej Halowej 27-28 czerwca 2022 r w Kołobrzegu.
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz puchary i medale, wyrózniono również najlepszych zawodników, stzrelców i bramkaży w każdej kategorii wiekowej. Poniżej publikujemy pełne wyniki turnieju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.